TEREMBEOSZTÁS

 

 

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

  1. MÁJUS 03.

 

 

Srsz.

J16

J21

J22

J23

1.

Csicsó Gyula Sorin

Altrichter Ármin

Kiss Virág

Simon Míra Ninetta

2.

Farkasdi Mirtill

Benedek Dóra Patrícia

Kóti András László

Szabó Johanna

3.

Kelemen Brigitta Bernadett

Bölönyi Bence

Kovács Júlia

Szabó-Temple Márk

4.

Kiss Réka Kincső

Csanaki Bálint

Lengyel Bianka

Székely Sándor

5.

Kürti Kevin

Fülöp Imre

Mátyás Dominik

Szekeres Alexandra Ilona

6.

Sós Janka

Görbea Tivadar

Nagy Krisztián

Takács Balázs Attila

7.

Tóth Réka

Hajba Kristóf Benjámin

Papp Fruzsina

Telek Nina

8.

Vikol András

Horváth Zoltán

Pelczmann Erik

Varsics Botond

9.

 

Karda Norbert Arnold

Sedivi Szabolcs Bence

Végh Zsombor

10.

 

 

 

 

 


TEREMBEOSZTÁS

 

 

MAGYAR NYELV ÉS IRODALOM

  1. MÁJUS 03.

 

 

Srsz.

J26

J27

J28

1.

Balogh Benjámin

Kenyeres Péter

Molnár Rebeka

2.

Bodai Karolin

Klauz Dorina

Peer Ferenc Gergő

3.

Bóna Evelin

Kőhalmi Kornél

Tóth Bianka

4.

Bujáki Evelin

Kustos Bence

Tóth Márk

5.

Cseke Hajnal Flóra

Marczali Bianka

Udvardi Noé

6.

Dömötör Bálint

Márta Vivien

Varga Roland

7.

Hóbor Réka

Mayer Alex

Zsadányi Dominika

8.

Horváth Beatrix

Molnár Henrietta

Zsédely Réka

9.

Jóna Edina

 

 

10.

 

 

 

 


 

TEREMBEOSZTÁS

 

 

MATEMATIKA

  1. MÁJUS 04.

 

 

Srsz.

J21

J22

J23

J26

1.

Altrichter Ármin

Kiss Virág

Simon Míra Ninetta

Balogh Benjámin

2.

Benedek Dóra Patrícia

Kóti András László

Szabó Johanna

Bodai Karolin

3.

Bölönyi Bence

Kovács Júlia

Szabó-Temple Márk

Bóna Evelin

4.

Csanaki Bálint

Lengyel Bianka

Székely Sándor

Bujáki Evelin

5.

Fülöp Imre

Mátyás Dominik

Szekeres Alexandra Ilona

Cseke Hajnal Flóra

6.

Görbea Tivadar

Nagy Krisztián

Takács Balázs Attila

Dömötör Bálint

7.

Hajba Kristóf Benjámin

Papp Fruzsina

Telek Nina

Hóbor Réka

8.

Horváth Zoltán

Pelczmann Erik

Varsics Botond

Horváth Beatrix

9.

Karda Norbert Arnold

Sedivi Szabolcs Bence

Végh Zsombor

Jóna Edina

10.

 

 

 

 

 


 

TEREMBEOSZTÁS

 

 

MATEMATIKA

  1. MÁJUS 04.

 

 

Srsz.

J27

J28

J29

1.

Kenyeres Péter

Molnár Rebeka

Farkasdi Mirtill

2.

Klauz Dorina

Peer Ferenc Gergő

Kürti Kevin

3.

Kőhalmi Kornél

Tóth Bianka

Sós Janka

4.

Kustos Bence

Tóth Márk

Tóth Réka

5.

Marczali Bianka

Udvardi Noé

Vikol András

6.

Márta Vivien

Varga Roland

 

7.

Mayer Alex

Zsadányi Dominika

 

8.

Molnár Henrietta

Zsédely Réka

 

9.

 

 

 

10.

 

 

 

 


 

TEREMBEOSZTÁS

 

 

TÖRTÉNELEM

  1. MÁJUS 05.

 

 

Srsz.

J21

J22

J23

J26

1.

Altrichter Ármin

Kiss Virág

Simon Míra Ninetta

Balogh Benjámin

2.

Benedek Dóra Patrícia

Kóti András László

Szabó Johanna

Bodai Karolin

3.

Bölönyi Bence

Kovács Júlia

Szabó-Temple Márk

Cseke Hajnal Flóra

4.

Csanaki Bálint

Lengyel Bianka

Székely Sándor

Dömötör Bálint

5.

Fülöp Imre

Nagy Krisztián

Szekeres Alexandra Ilona

Hóbor Réka

6.

Görbea Tivadar

Papp Fruzsina

Telek Nina

Horváth Beatrix

7.

Horváth Zoltán

Pelczmann Erik

Varsics Botond

Jóna Edina

8.

Karda Norbert Arnold

Sedivi Szabolcs Bence

Végh Zsombor

Kenyeres Péter

9.

 

 

 

Klauz Dorina

10.

 

 

 

 

 

 


 

TEREMBEOSZTÁS

 

 

TÖRTÉNELEM

  1. MÁJUS 05.

 

 

Srsz.

J27

J28

1.

Kőhalmi Kornél

Csicsó Gyula Sorin

2.

Marczali Bianka

Farkasdi Mirtill

3.

Peer Ferenc Gergő

Kelemen Brigitta Bernadett

4.

Tóth Bianka

Kiss Réka Kincső

5.

Tóth Márk

Sós Janka

6.

Udvardi Noé

Tóth Réka

7.

Varga Roland

Vikol András

8.

Zsadányi Dominika

 

9.

Zsédely Réka

 

10.

 

 

 


 

TEREMBEOSZTÁS

 

 

ANGOL NYELV

  1. MÁJUS 06.

 

 

Srsz.

J21

J22

J23

J26

1.

Altrichter Ármin

Krepuska Bence László

Csicsó Gyula Sorin

Bindics Anna

2.

Csanaki Bálint

Láday Bence

Kelemen Brigitta Bernadett

Farkasdi Mirtill

3.

Görbea Tivadar

Szabó Johanna

Kiss Réka Kincső

Jáger Dorottya Gabriella

4.

Karda Norbert Arnold

Szabó-Temple Márk

Tóth Réka

Kürti Kevin

5.

Kóti András László

Székely Sándor

Vikol András

Magyar Alexa

6.

Lengyel Bianka

Szekeres Alexandra Ilona

 

Sós Janka

7.

Mátyás Dominik

Takács Balázs Attila

 

 

8.

Nagy Krisztián

Telek Nina

 

 

9.

Papp Fruzsina

Végh Zsombor

 

 

10.

 

 

 

 

 


 

 

TEREMBEOSZTÁS

 

 

ANGOL NYELV

  1. MÁJUS 06.

 

 

Srsz.

J27

J28

1.

Molnár Henrietta

Bodai Karolin

2.

Molnár Rebeka

Cseke Hajnal Flóra

3.

Peer Ferenc Gergő

Hóbor Réka

4.

Tóth Bianka

Horváth Beatrix

5.

Udvardi Letícia

Kenyeres Péter

6.

Udvardi Noé

Klauz Dorina

7.

Varga Roland

Kustos Bence

8.

Zsadányi Dominika

Marczali Bianka

9.

Zsédely Réka

Márta Vivien

10.

 

 

 

 


 

 

TEREMBEOSZTÁS

 

 

NÉMET NYELV

  1. MÁJUS 07.

 

 

Srsz.

J23

J26

1.

Benedek Dóra Patrícia

Bóna Evelin

2.

Bölönyi Bence

Dömötör Bálint

3.

Hajba Kristóf Benjámin

Jóna Edina

4.

Horváth Zoltán

Mayer Alex

5.

Kiss Virág

Tóth Márk

6.

Kovács Júlia

 

7.

Pelczmann Erik

 

8.

Simon Míra Ninetta

 

9.

Varsics Botond

 

10.

 

 

 

 


 

 

TEREMBEOSZTÁS

 

 

KIADVÁNYSZERKESZTÉSI ISMERETEK

  1. MÁJUS 12.

 

 

Srsz.

J23

J26

J27

1.

Kenyeres Péter

Balogh Benjámin

Farkasdi Mirtill

2.

Klauz Dorina

Bodai Karolin

Kürti Kevin

3.

Kőhalmi Kornél

Bóna Evelin

Peer Ferenc Gergő

4.

Kustos Bence

Bujáki Evelin

Sós Janka

5.

Marczali Bianka

Cseke Hajnal Flóra

Tóth Bianka

6.

Márta Vivien

Dömötör Bálint

Tóth Márk

7.

Mayer Alex

Hóbor Réka

Udvardi Noé

8.

Molnár Henrietta

Horváth Beatrix

Varga Roland

9.

Molnár Rebeka

Jóna Edina

Zsadányi Dominika

10.

 

 

Zsédely Réka

 

 


 

 

TEREMBEOSZTÁS

 

 

SPORT ISMERETEK

  1. MÁJUS 12.

 

 

Srsz.

J21

J22

J28

J29

1.

Altrichter Ármin

Simon Míra Ninetta

Kiss Virág

Csicsó Gyula Sorin

2.

Benedek Dóra Patrícia

Szabó Johanna

Kóti András László

Kelemen Brigitta Bernadett

3.

Bölönyi Bence

Szabó-Temple Márk

Kovács Júlia

Kiss Réka Kincső

4.

Csanaki Bálint

Székely Sándor

Lengyel Bianka

Tóth Réka

5.

Fülöp Imre

Szekeres Alexandra Ilona

Mátyás Dominik

Vikol András

6.

Görbea Tivadar

Takács Balázs Attila

Nagy Krisztián

 

7.

Hajba Kristóf Benjámin

Telek Nina

Papp Fruzsina

 

8.

Horváth Zoltán

Varsics Botond

Pelczmann Erik

 

9.

Karda Norbert Arnold

Végh Zsombor

Sedivi Szabolcs Bence

 

10.

 

 

 

 

 

 


 

 

TEREMBEOSZTÁS

 

 

BIOLÓGIA

  1. MÁJUS 13.

 

 

Srsz.

J26

1.

Fülöp Titanilla

2.

Tóth Réka

 

 


 

 

TEREMBEOSZTÁS

 

 

INFORMATIKA

  1. MÁJUS 14.

 

 

Srsz.

J12

J17

1.

Bindics Anna

Dombi Alicia Johanna

2.

Bóna Evelin

Halász Vivien

3.

Gartai-Papp-Kovács Anna

Horváth Anna

4.

Láday Bence

Jáger Dorottya Gabriella

5.

Molnár Rebeka

Kalmár László

6.

Sós Janka

Kovács Adél

7.

Tatai Emma Eszter

Kovács Dóra Réka

8.

Tóth Bianka

Lázár Fanni Luca

9.

 

Tábith Bálint Levente

10.