Győri Szakképzési Centrum

OM kód: 203037/027 | 9023 Győr, Kodály Zoltán utca 20-24.

Győri SZC Sport és Kreatív Technikum

HírekKözérdekű adatokKRÉTA

Karrier

Összes karrierlehetőség

Takarító

Rövid leírás: Takarítói munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása

Állást hirdető szakképző intézmény

Iskola Neve Győri SZC Sport és Kreatív Technikum
Iskola címe 9023 Győr, Kodály Zoltán utca 20-24.
Honlap sporteskreativtechnikum.hu
E-mail cím sk@sporteskreativtechnikum.hu

A meghirdetett állás

Jogviszony időtartama határozatlan idejű
Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő
Munkavégzés helye 9023 Győr, Kodály Zoltán utca 20-24.
Feladat típusa Takarítói munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása (délutáni munkavégzés)
Illetmény A munkabér megállapítása bérmegállapodás alapján, a munkatörvénykönyve szerint.
Pályázati feltételek
- 8 általános végzettség,
- magyar állampolgárság,
- büntetlen előélet
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent
Előnyt jelent a hasonló területen szerzett tapasztalat, középfokú végzettség
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások
- fényképes szakmai önéletrajz,
- végzettséget igazoló okirat másolata,
- 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (speciális, 256 - szakképzés)
- motivációs levél,
- nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez, teljes pályázati anyagának sokszorosításához, harmadik személlyel történő közléséhez
Betölthetőség időpontja 2024.04.03-tól
A pályázat benyújtásának határideje
folyamatos
A pályázat elbírálásának határideje
folyamatos
Jelentkezés módja elektronikus úton: sk@sporteskreativtechnikum.hu
postai úton:
9023 Győr, Kodály Zoltán utca 20-24.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt nyújt
Csengeri Mária igazgató, 427-244-es telefonszámon

Várjuk jelentkezését!

Partnereink

Telefon: +3696427244

E-mail: sk@sporteskreativtechnikum.hu

OM azonosító: 203037/027

2024Győri SZC Sport és Kreatív Technikum